چرم حقی

خرید قسطی چرم حقی با Snapp

امکان خرید اقساطی! پرداخت در 4 قسط بدون کارمزد.

خرید قسطی چرم حقی با Snapp

انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب برای شرکت ها و برندها

انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب 

معمولا در آخر هر سال یکی از دغدغه های شرکتها انتخاب هدیه تبلیغاتی مناسب است. در ماههای آخر سال شرکتها انواع مختلف سررسید و تقویم و خودکار و ساعت را با صرف هزینه زیاد تهیه میکنند اما در اکثر مواقع هدایای آنها در لابلای هدایای دیگر فراموش شده و به چشم نمیاید و از طرف دیگر هم نمیتوان این هزینه ها را متوف کرد چون انجام ندادنش تاثیر منفی خواهد گذاشت. توجه به نکات زیر میتواند تاثیر احساسی و تبلیغی تبلیغات شما را بیشتر کند.

نکته اول: در حسابداری ذهنی افراد هدایای نقدی در سرفصل درامد ثبت خواهد شد و به عنوان هدیه ثبت نخواهد شد. به همین دلیل پاداش نقدی جای هدیه را نخواهد گرفت و هدیه نیز جای پاداش نقدی را نخواهد گرفت. و هدایای نقدی شما به سرعت فراموش خواهد شد.

نکته دوم: هدایایی که از حد معمول گرانتر باشند لزوما حس گیرنده را خوب نمیکند. چون دیگر موضوع از حالت هدیه خارج میشود و شکل معامله به خود میگیرد و گیرنده بلافاصله ترغیب میشود ارزش خدمات خود را با ارزش هدیه مقایسه کند و یا این فکر را در ذهن گیرنده ایجاد میکند که در مقابل این هدیه گرانقیمت چه خواسته نامعقولی از من خواهند داشت؟

نکته سوم:( نمونه محصول خود شرکت) لزوما بهترین هدیه تبلیغاتی نیست. زمانی که هدیه را از محصولات یا خدمات شرکت خودتان انتخاب کنید همیشه کمتر از ارزش واقعی محاسبه خواهد شد و دریافت کننده بلافاصله قیمت تمام شده و یا حتی کمتر از آن را تخمین خواهد زد و احساس دریافت هدیه با ارزش را نخواهد داشت.

نکته چهارم: هدیه سررسید و تقویم بیش از حد عمومی شده است. و سررسید شما احتمالا یکی از دهها سررسیدی است که مخاطبتان دریافت میکند و در بین سررسیدهای دیگر فراموش خواهد شد و معمولا هزینه ای که برای سررسید میشود دور ریختن پول است.

نکته پنجم: هدیه ای را انتخاب کنید که در رده خود بهترین باشد. محصول بی کیفیت مورد علاقه هیچ کس نیست حتی اگر گران قیمت باشد یکی از مشتریان ما هر سال برای مشتریان مهمش کیف اداری چرمی هدیه میداد که در رده قیمتی خود محصول نفیسی محسوب میشود اما یک سال به اصرار یکی از مدیران معادل مبلغ آن را صرف خرید تبلت کردند که در بین تبلتها جزو بی کیفیت ترینها محسوب میشد و نتیجه آن خرابی زود هنگام و نارضایتی دریافت کنندگان بود. پس توصیه ما این است که حتی اگر میخواهید یک جاکلیدی هدیه بدهید بهترین جاکلیدی را انتخاب کنید چون مردم محصول خوب را میشناسند و آن را خودشان شخصا استفاده میکنند و به اشخاص دیگر هدیه نمیدهند.

نکته ششم: بهترین هدیه وسایل شخصی است. چون اگر با کیفیت باشد دریافت کننده شخصا استفاده خواهد کرد و هر روز آن را خواهد دید و فراموش نخواهد کرد. محصولاتی مانند محصولات چرمی که سالها دوام دارند و ذاتا نفیس هستند میتوانند گزینه مناسبی باشند.

نکته هفتم: مدیران علاقه ای به استفاده شخصی از محصولاتی که لوگوی تبلیغاتی روی آن حک شده باشد ندارند. پس توصیه ما این است که لوگو خودتان را خیلی کوچک و در جاهایی از محصول که زیاد جلوی دید نباشند چاپ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *