چرم حقی

امکان خرید اقساطی! پرداخت در 4 قسط بدون کارمزد.

داستان ما

من محمدحقی هستم و این مجموعه را در سال  1377 در زمانی که دانشجو بودم تاسیس کردم.
ایده تاسیس این شرکت از چندسال قبل تر از آن شروع شده بود؛ زمانی که من در دبیرستان مشغول تحصیل بودم و بعد از ساعات مدرسه در کارگاه کیف چرم دوزی یکی از بستگان مشغول کار میشدم.
در یکی از روزها برای شخصی که به تازگی با او آشنا شده بودم و برایم بسیار عزیز بود میخواستم هدیه‌ تولدی تهیه کنم اما از آنجا که پول کافی نداشتم به این فکر افتادم که از محصولات کارگاه خودمان که بسیار نفیس و گران قیمت هم بودند برای ایشان هدیه ای ببرم، ایده خوبی به نظر می‌رسید اما ناگهان متوجه شدم محصولات ما فاقد بسته بندی مناسب است و نگران این بودم که شخص مورد نظر من متوجه ارزش این هدیه نشود.
بعد از تکاپوی فراوان و تلاش زیاد به هر ترتیبی که بود جعبه مناسبی برای آن هدیه پیدا کردم و به شکل آبرومندی هدیه خود را تقدیم کردم.
قصه‌ی من و آن عزیز به سرانجام‌ نرسید و راه ما از هم جدا شد، اما جرقه ای در ذهن من زده شده بود و توجهم به موضوعی جلب شده بود!!! 
و آن هم اینکه چرا محصولات به این خوبی نباید بسته بندی مناسبی داشته باشد؟ 
بیشتر که دقت کردم دیدم‌ فقط کارگاه ما این مشکل را ندارد بلکه این مشکل تمام تولیدکنندگان و فروشندگان محصولات چرمی در ایران است.
و این موضوع آنقدر به نظرم غیرمنطقی و عجیب بود که با خودم عهد کردم اگر روزی کارگاه خودم را تاسیس کردم هیچ محصولی را بدون بسته بندی تولید نکنم.
در اولین موقعیتی که برایم مقدور شد مجموعه خودم را تاسیس کردم و حتی قبل از تولید اولین محصولم، ابتدا بسته بندی برای آن تولید کردم. 

در همان ابتدای شروع فعالیت، برای فروش محصولاتم به سراغ شرکتها و سازمانهایی رفتم که برای کارمندان یا مشتریانشان هدیه تهیه میکردند و خوشبختانه با استقبال آنها مواجه شدم و در طول این سالها با اکثر شرکتهای بزرگ ایران و شرکتهای خارجی که در ایران فعالیت میکنند همکاری داشته ام.

برای ما که محصولات منحصربفرد و با کیفیت تولید میکردیم؛ بازار هدایای سازمانی بازار راحت و کم دردسری محسوب میشد و به مرور زمان در میان مدیران سازمانها و مدیران خرید شرکتها شناخته شده بودیم  اما نقطه ضعف این بازار این بود که در بین عموم مردم ناشناخته مانده بودیم، به همین دلیل از حدود پنج سال پیش با افتتاح فروشگاه اینترنتی و پس از آن از سال 1398 با راه اندازی پیج اینستاگرام خرده فروشی محصولاتمان را آغاز کردیم و به لطف خدا با استقبال و رضایت مشتریان مواجه شدیم دریافت پیامهای رضایت و تشکر شما عزیزان در وبسایت و شبکه های اجتماعی خستگی را از تنمان بیرون میکند.

افتخار امروز من این است که در طول بیست و سه سال گذشته همواره به تعهد اولیه ام در عرضه محصولات با کیفیت در بسته بندیهای شایسته پایبند بوده ام و امروز کاملترین مجموعه بسته بندی صنعت چرم کشور را مجموعه ما داراست. همچنین افتخار بزرگی است که توانسته ایم در حال خوب و لحظات پر احساس صدها هزار نفر از مردم کشورمان که محصولات ما را به یکدیگر هدیه داده اند سهیم باشیم.

تغییر نام از دیبا چرم به خانه چرم حقی 

ما از زمان شروع فعالیت با نام دیبا چرم فعالیت میکردیم و شرکتی هم به نام دیبا چرم یکتا ثبت کرده بودیم؛ در سالهای اخیر و با شناخته تر شدن ما در بین عموم مردم کم کم پیجها و فروشگاههایی پیدا شدند که از نام دیبا استفاده میکردن و مشکلاتی را بوجود میاوردند. برای این مشکل دنبال راه حلی بودیم تا اینکه در پایان به این نتیجه رسیدیم که منحصر بفردترین اسمی که امکان کپی شدن آن بسیار پایین است نام فامیل خود من است و بر همین اساس از تابستان 1399 نام برندمان را از دیبا چرم به خانه چرم حقی تغییر دادیم و برند خانه چرم حقی را به ثبت رساندیم.

کاتالوگ های ما از سال ۱۳۸۹ تا سال ۱۳۹۵