چرم حقی

خرید قسطی چرم حقی با Snapp

امکان خرید اقساطی! پرداخت در 4 قسط بدون کارمزد.

خرید قسطی چرم حقی با Snapp

عوض کردن رمز قفل کیف چرم

چگونه رمز قفل کیف چرم خود را عوض کنم؟

بیشتر قفل هایی که در ایران برای کیف های چرم  استفاده می شوند به این شکل یا شبیه به این هستند که فقط شاهد تفاوت هایی جزئی در ظاهر آنها هستیم . اما از نظر فرایند و نوع باز شدن مکانیزم  یکسانی دارند.

ما در فروشگاه اینترنتی چرم حقی در این فیلم نحوه عوض کردن رمز قفل انواع کیفهای چرم مرسوم در ایران را توضیح داده ایم.

 
همان طور که در ویدیو می بینید بیشتر قفل هایی که برای کیف چرم رمزدار استفاده می شوند به این شکل یا شبیه به این موارد هستند که فقط شاهد تفاوت هایی جزئی در ظاهر آنها هستیم. اما از نظر فرایند و نوع باز شدن از قانون یکسانی تبعیت میکنند. به عنوان مثال قفل هایی که با رمز دوعددی باز می شوند با قفل هایی که با رمز سه عددی باز میشوند سیستم یکسانی دارند.

 قانون کلی در باز کردن قفلهای رمزی این است: وقتی قفل روی رمز صحیح است؛ اهرم را به پایین بکشیم و بعد قفل را باز کنیم و قانون کلی در عوض کردن رمز قفل این است که وقتی قفل روی رمز صحیح است، اهرم را به سمت پایین بکشیم  (در واقع در همان جهتی که برای باز کردن قفل میکشیدیم) و همانطور که اهرم را نگه داشته ایم رمز را عوض کنیم و سپس اهرم را رها کنیم ؛ به همین راحتی.

برای اطمینان بیشتر حتما رمز جدید را تست کنید تا در شرایط اضطراری غافلگیر نشوید و یا آن را اشتباه وارد نکنید.

اکثر قفلهای دورمز و سه رمز موجود در ایران که بر روی انواع کیفهای چرم مردانه یا زنانه نصب میشوند مکانیسم یکسانی دارند هر چند که ممکن است از نظر شکل و فرم ظاهری یا رنگ و طرح تفاوتهایی با همدیگر متفاوت باشند.

در بعضی قفلهای سه رمز که معمولا بر روی کیفهای موسوم به سامسونت چرم نصب میشوند کمی تفاوت وجود دارد، این قفلها که معمولا به صورت دو عددی  روی کیف سامسونت چرمی نصب میشوند از امنیت مناسبتری نسبت به قفلهای دو رمز برخوردارند چون برای باز کردن قفل دو رمز حداکثر باید 100 حالت مختلف چک شود اما برای باز کردن قفل سه رمز به چک کردن حداکثر 1000 حالت نیاز است و روی کیفی که دو عدد قفل سه رمز نصب باشد چک کردن حداکثر 2000 عدد نیاز است که زمان و حوصله بیشتری را میطلبد. نحوه تغییر رمز این قفلهای سه رمز یا از همین قانون ذکر شده پیروی میکند یا اینکه در جهت برعکس عمل میکند که در ویدیو توضیح داده شده است.

اما در این قفل ها توجه کنید که جهت تعویض رمز باید دکمه مربوطه در جهت خلاف باز شدن ثابت نگه داشته شود. حال با انجام این کار مبادرت به وارد کردن رمز جدید می نمایید. پس از رها کردن دکمه، رمز جدید شما با قفل  ست خواهد شد. از آنجایی که تعداد رقم های بیشتری دارند و  شاید دو عدد نیز باشند، سعی کنید رمز خود را به خاطر بسپارید زیرا وارد کردن عددی سه یا شش رقمی که با رمز شما تطبیق داشته باشد کاری دشوار و زمان بر خواهد بود.

در صورتی که رمز قفل کیفتان را فراموش کرده اید برای پیدا کردن رمز کیف به این مقاله مراجعه کنید.

همچنین می‌توانید از انواع کیف چرم های سایت ما دیدن کنید.

اگر سوالی دارید زیر همین مقاله سوال خود را بپرسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *